iletişim

Cuma Hoca

Manuel Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 75 TL

Otomatik Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 125 TL

Evden Alıp Eve Bırakma Hizmeti

20 Yıllık Tecrübe

12 Saatte Öğrenme Garantisi

1 Ders Saati 60 Dakika

Eğitim esnasında oluşabilecek tüm trafik cezası, arıza ve maddi riskler tarafımıza aittir.

DİREKSİYON EĞİTİM PLANI

Araç iç donanım hakimiyeti

Kalkış Duruş

Yokuş Kalkış

Direksiyon Hakimiyeti

Ayna Hakimiyeti

Şerit Değiştirmeler

Dönüş yapma ve dar sokak dönüşleri 

Takip mesafeleri

Geriye Gidiş

Park Etme

Şehirler Arası Sürüş

Trafik Psikolojisi

Trafik fobisi, trafik kazası sonrası oluşan fobiler ve diğer psikolojik korkular

Heyecan kontrolü

Risk Halinde Yapılacak Ani Tepkiler.

Bu program sürücünün özel durumuna göre değişkenlik gösterebilir

SIKÇA SORULAN SORULAR

1- Direksiyon Eğitimi Almak İçin Nerede Buluşacağız: Direksiyon eğitim hizmetimiz eğitim alacak kişiyi adresinden alıp adresine bırakmak suretiyle gerçekleştirilmektedir.

2- Kendi Aracımla Ders Alabilecek Miyim: Direksiyon dersini ilk etapta bize ait sağ tarafta güvenlik pedalı olan araçlar ile alabilirsiniz. Dersin ilerleyen aşamalarında kendi aracınızla ders alabilirsiniz.

3- Kaç Saat Ders Almalıyım: Kaç saat derse ihtiyacınız olduğuna ilk dersten sonra seviye durumunuza göre karar vermekteyiz. Ön bilgi olarak hiç bilmeyenleri için 10 saatlik dersin yeteceği bilgisini

4- Direksiyon Dersini Nerede Yapacağız: Derslerimizin hepsi Ankara aktif trafiğindedir.

5- Kimler Ders Alabilmektedir:  Özel direksiyon dersi hizmetimiz sadece ehliyeti olup aktif araç kullanamayanlar içindir.

6- Trafik Korkumu Nasıl Yeneceğim: Gerek daha önce yapılan kazalar gerekse başkaca psikolojik nedenlerden kaynaklanan trafik fobisi sorunu uzman ve aynı zamanda iyi bir psikoloji eğitimi almış bulunan direksiyon hocalarımız tarafından garantili olarak giderilmektedir. Trafik fobisi veya sağa ya da sola refleks durumları uzman ekibimiz tarafından ortadan kaldırılmaktadır. Bu durumlar için kursiyerlerimize özel ders programı tatbik edilmektedir.

7- Ödemeyi Nasıl Yapacağım: Ödemelerinizi her dersin bitiminde nakit olarak, banka hesabına havale yada eft olarak yapabileceksiniz. Kredi kartı ile ödeme yapılabilmesi ancak araçlardan birisine yakıt alınması şeklinde olabilir. Ödeme için ayrıca pos cihazımız yoktur.

8- Özel Direksiyon Dersi Fiyatları Ne Kadardır: Otomatik araç için saat ücretimiz için lütfen arayınız. Otomatik araç fiyat farkı sadece otomatik araçların fazla yakması nedeniyle yakıt farkından kaynaklanmaktadır. Minimum ders saatimiz 2 saat ve günde en fazla 4 saattir.

9- Ders Ücreti Dışında Başka Ücret Ödeyecek Miyim: Ders ücreti dışında başkaca hiç bir ödeme yapmayacaksınız. Tüm yakıt gider ve masraflar tarafımıza aittir.

10- Ders Esnasında Oluşabilecek Kaza Arıza ve Risk Giderleri Kime Aittir: Ders esnasında oluşabilecek tüm arıza, kaza, trafik cezası gibi riskler tarafımıza aittir. Ayrıca haksız olduğumuz kazalarda sigorta güvencesi altındayız. Dalında uzman direksiyon hocalarımızın eşliğinde ve sağ tarafta güvenlik pedallı araçlarımızla tüm kaza risklerini de minimize etmiş bulunmaktayız. Trafik cezaları her ne kadar şoföre yazılmakta ise de ceza anında hocalarımız tarafından kursiyerimize peşin olarak takdim edilmektedir.

11-  Direksiyon Dersinde Ankara’nın Hangi Semtlerine Hizmet Veriyorsunuz: Hizmet Bölgelerimiz;  100. yıl, akdere, Altındağ, aşağı eğlence, ayrancı, ayvalı, aydınlık, bağlıca, Bahçelievler, balgat, basınevleri, batıkent, birlik, büyük esat, cebeci, çakırlar, Çankaya, çayyolu, çiğdem mahallesi, çukurambar, Demetevler, dışkapı, dikmen, ege mahallesi, elvankent, emek, eryaman, esat, esertepe, etimesgut, etlik, gazi mahallesi, gimat, güzelevler, hilal mahallesi, iç aydınlık, incek, incirli, ivedik, kapapürçek, Kavaklıdere, kayaş, Keçiören, keklik pınarı, kırk konaklar, Kızılay, Kocatepe, konutkent, küçük esat, Mamak, nato yolu, oran, ostim, ovacık, örnek mahallesi, öveçler, pursaklar, sanatoryum, sancak, serhat, seyranbağları, sıhhıye, siteler, Sokullu, subayevleri, şentepe, turgut özal mahallesi, tuzluçayır, türközü, ulus,  ümitköy, yaşamkent, Yenimahalle, yıldız

 1. burhanettin Yanıtla

  Merhabalar. Cuma hocayı internetten buldum. Yorumları okuyunca irtibata geçtim. Doğrusu ben 12 saatten aşağı araba kullanabileceğimi hiç sanmıyordum. Ama Cuma hocanın bilgi aktarımı ve öğretme yeteneği sayesinde 8 saat yetti.
  Ders alacak arkadaşlar eğer 2. günde kendinizi İstanbul Yolunda, 4. günde ise Sıhhiye, Kızılay, Tunalı Hilmi caddelerinde hem de yoğun akşam trafiğinin olduğu 17.30-18.30 saatleri arasında kendinizi araç kullanırken bulursanız hiç şaşırmayın.
  Cuma hoca son derece sakin, işinin ehli. Özellikle benim gibi özgüven problemi olan arkadaşlar için son derece faydalı olacağını düşünüyorum.
  Cuma hocaya yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

 2. ilkay GÜNEY Yanıtla

  Uzun zamandır ehliyetim vardı ancak yeterli trafik tecrübem yoktu. Bu heyecanı ve stresi tek başıma aşmak yerine Cuma Hocayı tercih ettim. İlk dersten itibaren aşıladığı özgüven ve stres yönetimi sayesinde trafiğe çıkmak benim için keyife dönüştü. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Cuma hoca ile ders almayı düşünen arkadaşlara da bir tavsiyem var zamanınız, emeğiniz kıymetli. Cuma hocanın tecrübesi ve iletişim gücüne güvenin sizleri mahcup etmeyecektir.

 3. Eren Doğan Yanıtla

  Olayın mantığını öğretiyor hocamız. Bu mantığı öğrendikten sonra her arabayı kullanabilirsiniz. Hocanın sakinliği sizi de etkiliyor trafik korkusunu yok ediyor. Araba kullanmayı öğrenmenin en güvenli yolu.

 4. Gonca Yanıtla

  Cuma hocayı bu internetteki yorumlar sayesinde buldum.Trafiğe çıkma konusunda korkularım vardı 3 gün aktif sistemli dersle 4 .gün kendimi kızılayda buldum.ve 4 .gün tek başıma acity gittim.kendisi panik yapmadan ve kendi panik olmadan kendi arabamda cok faydalı ders verdi kendisinden ders almanızı tavsiye ediyorum.

 5. Necati Yanıtla

  Cuma hocam ile bir arkadaş tavsiyesi ile tanıştık.Trafik tecrübem yoktu.Kendisinin soğukkanlı hoşsohbeti sayesinde çok rahat dersler çıkarıp trafik korkumu yendim.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Pisman olmayacaksınız.

 6. Zeynep Doğan Yanıtla

  6 ay önce ehliyet almama rağmen pratiğim olmadığı için araç kullanamıyordum. Cuma Hoca sayesinde ders aldığım 3.gün kendi aracımla korkusuzca trafiğe çıkabildim. Cuma Hoca işi mantığıyla beraber çok iyi öğretiyor. Teşekkürler.

 7. Buse Yanıtla

  5 sene önce ehliyetimi almıştım ancak trafik korkum olduğu için araç kullanamamıştım, Cuma Hocam sayesinde korkularımı yendim ve artık daha rahat bir şekilde araç kullanıyorum, ilk dersten direk trafiğe çıktık nasıl yapacağım derken sakin ve soğukkanlı yapısı sayesinde beni çok güzel motive etti ayrıca ders sırasında keyifli sohbetiyle de derslerim çok güzel geçti. Her şey için çok teşekkürler.

 8. Anonim Yanıtla

  Cuma Hoca, çok tecrübeli ve öğrenmeyi eğlenceli hale getiren bir eğitmen. Kaygılarınızı ve korkularınız çok iyi anlayıp herşeyi sizi için daha kolay kılıyor.
  Verdiğiniz emek için çok teşekkür ederim Hocam.

 9. Sena Özler Yanıtla

  Cuma hocayı bı arkadaşım tavsiyesi üzerine tanıdık. Annemle birlikte ders almaya başladık. Sadece şunu söylemek istiyorum , muazzam bir hoca. Başka yerlere gidip paranızı zamanızi ve emeğinizi çöpe atabilirsiniz ama Cuma hoca ile asla.
  Annemin trafik korkusunu yendi , trafiğin usta şoförlerine taş çıkartacak düzeye getirdi. Keza aynı şekilde benim de üzerimde ki emeği aynı. İyi ki tanıdık sizi Cuma hocam.

 10. Funda cömert Yanıtla

  Cuma hoca çok tecrübeli bir öğretmen verdiği emek için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.