Cuma Hoca

Manuel Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 90 TL 

Otomatik Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 140 TL 

Evden Alıp Eve Bırakma Hizmeti

20 Yıllık Tecrübe

12 Saatte Öğrenme Garantisi

1 Ders Saati 60 Dakika

Eğitim esnasında oluşabilecek tüm trafik cezası, arıza ve maddi riskler tarafımıza aittir.

DİREKSİYON EĞİTİM PLANI

Araç iç donanım hakimiyeti

Kalkış Duruş

Yokuş Kalkış

Direksiyon Hakimiyeti

Ayna Hakimiyeti

Şerit Değiştirmeler

Dönüş yapma ve dar sokak dönüşleri 

Takip mesafeleri

Geriye Gidiş

Park Etme

Şehirler Arası Sürüş

Trafik Psikolojisi

Trafik fobisi, trafik kazası sonrası oluşan fobiler ve diğer psikolojik korkular

Heyecan kontrolü

Risk Halinde Yapılacak Ani Tepkiler.

Bu program sürücünün özel durumuna göre değişkenlik gösterebilir

SIKÇA SORULAN SORULAR

1- Direksiyon Eğitimi Almak İçin Nerede Buluşacağız: Direksiyon eğitim hizmetimiz eğitim alacak kişiyi adresinden alıp adresine bırakmak suretiyle gerçekleştirilmektedir.

2- Kendi Aracımla Ders Alabilecek Miyim: Direksiyon dersini ilk etapta bize ait sağ tarafta güvenlik pedalı olan araçlar ile alabilirsiniz. Dersin ilerleyen aşamalarında kendi aracınızla ders alabilirsiniz.

3- Kaç Saat Ders Almalıyım: Kaç saat derse ihtiyacınız olduğuna ilk dersten sonra seviye durumunuza göre karar vermekteyiz. Ön bilgi olarak hiç bilmeyenleri için 10 saatlik dersin yeteceği bilgisini

4- Direksiyon Dersini Nerede Yapacağız: Derslerimizin hepsi Ankara aktif trafiğindedir.

5- Kimler Ders Alabilmektedir:  Özel direksiyon dersi hizmetimiz sadece ehliyeti olup aktif araç kullanamayanlar içindir.

6- Trafik Korkumu Nasıl Yeneceğim: Gerek daha önce yapılan kazalar gerekse başkaca psikolojik nedenlerden kaynaklanan trafik fobisi sorunu uzman ve aynı zamanda iyi bir psikoloji eğitimi almış bulunan direksiyon hocalarımız tarafından garantili olarak giderilmektedir. Trafik fobisi veya sağa ya da sola refleks durumları uzman ekibimiz tarafından ortadan kaldırılmaktadır. Bu durumlar için kursiyerlerimize özel ders programı tatbik edilmektedir.

7- Ödemeyi Nasıl Yapacağım: Ödemelerinizi her dersin bitiminde nakit olarak, banka hesabına havale yada eft olarak yapabileceksiniz. Kredi kartı ile ödeme yapılabilmesi ancak araçlardan birisine yakıt alınması şeklinde olabilir. Ödeme için ayrıca pos cihazımız yoktur.

8- Özel Direksiyon Dersi Fiyatları Ne Kadardır: Otomatik araç için saat ücretimiz için lütfen arayınız. Otomatik araç fiyat farkı sadece otomatik araçların fazla yakması nedeniyle yakıt farkından kaynaklanmaktadır. Minimum ders saatimiz 2 saat ve günde en fazla 4 saattir.

9- Ders Ücreti Dışında Başka Ücret Ödeyecek Miyim: Ders ücreti dışında başkaca hiç bir ödeme yapmayacaksınız. Tüm yakıt gider ve masraflar tarafımıza aittir.

10- Ders Esnasında Oluşabilecek Kaza Arıza ve Risk Giderleri Kime Aittir: Ders esnasında oluşabilecek tüm arıza, kaza, trafik cezası gibi riskler tarafımıza aittir. Ayrıca haksız olduğumuz kazalarda sigorta güvencesi altındayız. Dalında uzman direksiyon hocalarımızın eşliğinde ve sağ tarafta güvenlik pedallı araçlarımızla tüm kaza risklerini de minimize etmiş bulunmaktayız. Trafik cezaları her ne kadar şoföre yazılmakta ise de ceza anında hocalarımız tarafından kursiyerimize peşin olarak takdim edilmektedir.

11-  Direksiyon Dersinde Ankara’nın Hangi Semtlerine Hizmet Veriyorsunuz: Hizmet Bölgelerimiz;  100. yıl, akdere, Altındağ, aşağı eğlence, ayrancı, ayvalı, aydınlık, bağlıca, Bahçelievler, balgat, basınevleri, batıkent, birlik, büyük esat, cebeci, çakırlar, Çankaya, çayyolu, çiğdem mahallesi, çukurambar, Demetevler, dışkapı, dikmen, ege mahallesi, elvankent, emek, eryaman, esat, esertepe, etimesgut, etlik, gazi mahallesi, gimat, güzelevler, hilal mahallesi, iç aydınlık, incek, incirli, ivedik, kapapürçek, Kavaklıdere, kayaş, Keçiören, keklik pınarı, kırk konaklar, Kızılay, Kocatepe, konutkent, küçük esat, Mamak, nato yolu, oran, ostim, ovacık, örnek mahallesi, öveçler, pursaklar, sanatoryum, sancak, serhat, seyranbağları, sıhhıye, siteler, Sokullu, subayevleri, şentepe, turgut özal mahallesi, tuzluçayır, türközü, ulus,  ümitköy, yaşamkent, Yenimahalle, yıldız

Profesyonel İçerikli Direksiyon Dersleri

Ankara bölgesinde profesyonel anlamda direksiyon dersi hizmeti sunmakta olan Direksiyon Dersi Ankara markası, alanında oldukça nitelikli hizmetleriyle tanınmaktadır. Ankara direksiyon dersi hizmetleri alanında oldukça başarılı çalışmalar ortaya koyan işletme, sektöründe önde gelen markalar arasında kendisine yer bulmaktadır. özel direksiyon dersi Ankara alanında çeşitli hizmetleriyle tanınan marka, alanında en popüler işletmeler arasında da kendisine yer bulmaktadır. Bireye özgü oldukça başarılı direksiyon dersi hizmetleriyle öne çıkmayı başaran marka, profesyonel çalışmaları ve uygun fiyat seçenekleriyle de öne çıkmaktadır.

Nitelikli Direksiyon Dersi Hizmetleri

Oldukça nitelikli direksiyon dersi hizmetleriyle çalışmalarına hiç hız kesmeden devam etmekte olan söz konusu firma, kendi sektöründe oldukça başarılı hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Ankara direksiyon dersi çalışmalarında oldukça başarılı hizmetlerle öne çıkan marka, sektörüne yepyeni bir soluk getirmektedir. Özel direksiyon dersi Ankara alanında çeşitli çalışmalarıyla tanınmakta olan firma, bu alanda en profesyonel hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Bireye özgü hizmetleri ve araç kullanımını sevdirmeye yönelik uygulamaları ile alanında tanınmakta olan işletme, sektöründe oldukça başarılı ve nitelikli hizmetleriyle de pek değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Yüksek Düzey Kalitede Direksiyon Dersleri

Direksiyon dersi almak isteyen bireylere özel olarak ve oldukça yüksek düzey kalitedeki donanımlı hocalarla eğitim sunmakta olan direksiyon dersi Ankara markası, alanında çok yetkin hizmetleriyle oldukça popüler bir marka olarak tanınmaktadır. Öğrencileri için direkt olarak interaktif bilgi odaklı çalışmaları ile öne çıkan firma, kişiye özel direksiyon dersi hizmetleriyle popülerleşmiş durumdadır. Bütün bunların yanı sıra oldukça nitelikli ve bilgi yüklü firma web sitesiyle de müşterilerine direkt olarak hizmet sunmakta olan işletme, sektöründe nitelikli çalışmalarının yanı sıra makul fiyat seçenekleriyle de çeşitli çalışmalarına devam etmektedir.

 

 1. Burcu Yanıtla

  Bilgisi, tecrubesi, hos sohbeti ile derslerimiz cok verimli ve keyifli gecti. Yillardir trafige girmeye korkan ben, kendimi sakince ve guvenli bir sekilde kullanirken buldum.Kendisi gercekten isinin ehli ve isini ustaca yapan bir hoca. Cuma Hocayi tanidigim icin cok memnunum, herkese tavsiyer eder kendisine buradan tekrar emekleri ve ogrettikleri icin tesekkur ederim.

 2. Anonim Yanıtla

  Arkadaşımın referansı üzerine cuma hocamı buldum 12 yıldır ehliyetim vardı yoğun trafik ve yokuşlar fobim haline gelmişti Cuma hocam seyesinde özgüvenim gelişti 🤭Artık yollar benden korksun😅😂

 3. Buse Selin Takmaz Yanıtla

  Cuma hocayı bir tanıdık vasıtasıyla buldum 2 senelik ehliyetim vardı ama hiç araba kullanmamıştım. Cuma hocadan altığım 8 saatlik ders tüm korkularımı yenmeme ve kendime güvenmeme yetti. Artık hiç korkmadan trafiğe çıkabiliyorum. Çok teşekkür ederim Cuma hocam ☺️

 4. Kıvanç Dinçer Yanıtla

  Cuma Hoca internetten buldum Ve ders almaya Başladım tüm korku Ve heycanımı Yendim Şımdi Aktif olarak Araba Kullanıyorum.

  • Dilek Sarıkaya Yanıtla

   Hocam internetten araştırıp size ulaştım,iyi de yaptım.çok teşekkür ederim,emeklerinize sağlık .Korkumla güvensizliğimi yendim sayenizde.yolunuz açık olsun

 5. alperen Yanıtla

  Ehliyetimi aldığımdan beri, trafiğe çıkmaktan korkuyodum..eski bi araba alıp onunla acemiligimi gidereyim diye düşünürken, arkadaşım cuma hocamı tavsiye etti.bende irtibata geçtim, verdiği eğitimle ,kısa sürede,heyecanımda gitti, şimdi özgüvenimle sol şeridikapatarak,arabamı sürüyorum..teşekkürler cuma hocam

 6. alperen Yanıtla

  cuma hoca gerçekten çok tecrübeli..ehliyetim olduğu halde trafiğe çıkamıyordum..acemiliğim çıkana kadar, külüstür ucuz bi arabayla korkularımı yeniyim , minik kaza yaparsam üzülmeyim diye düşünmüştüm..anladım ki bunlara hiç gerek yokmuş..ortalama 6 7 seans eğitimle, şimdi otobanda orta şeridi kapatarak gidiyorum…teşekkürler hocam…

 7. AYŞE. Yanıtla

  2021 yılının en önemli kararıydı 10 yıldır kimlik niyetine taşıdığım ehliyetimin hakkını vermek. Yoğun trafik korkum ve özgüven eksikliğini cuma hoca sayesinde aştım. İşinin hakkını veren ve profosyonel yaklaşımıyla günde 2’şer saatlik programla 4 günde aştım. İyiki yollarımız cuma hocayla kesişmiş.

 8. AYSE. Yanıtla

  2021 yılının en önemli kararıydı. 8 yıldır cüzdanımda kimlik niyetine taşıdığım ehliyeti gün güzüne çıkartmak. Yoğun trafik korkusu yüzünden birtürlü araç kullanamıyorum. Hele ki Ankara trafiğinde 😔. Bu korkumu 2’şer saatlik bir programla 4 günde yendim. Cuma hocanın profosyonel yaklaşımı ve aşıladığı özgüven sayesinde korkularımdan eser kalmadı😊. İşini hakkıyla yapan biri. İyiki onunla yollarımız kesişmiş.

 9. Erdi Yanıtla

  Bu site ile tekrar teşekkür ederim. Araç kullanmak artık gözüme zor gelmiyor

 10. Erdi Yanıtla

  Cuma hocayı internette ders ararken buldum. Şu an 2 dersim kaldı. Trafikte üç gündür araba kullanabiliyorum. Hem sohbeti hem de verdiği bilgilerle ders süreci gayet akıcı,öğretici ve güzel geçiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.