Cuma Hoca

0 546 547 51 52

Manuel Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 80 TL 

Otomatik Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 100 TL 

Evden Alıp Eve Bırakma Hizmeti

20 Yıllık Tecrübe

12 Saatte Öğrenme Garantisi

1 Ders Saati 60 Dakika

Eğitim esnasında oluşabilecek tüm trafik cezası, arıza ve maddi riskler tarafımıza aittir.

DİREKSİYON EĞİTİM PLANI

Araç iç donanım hakimiyeti

Kalkış Duruş

Yokuş Kalkış

Direksiyon Hakimiyeti

Ayna Hakimiyeti

Şerit Değiştirmeler

Dönüş yapma ve dar sokak dönüşleri 

Takip mesafeleri

Geriye Gidiş

Park Etme

Şehirler Arası Sürüş

Trafik Psikolojisi

Trafik fobisi, trafik kazası sonrası oluşan fobiler ve diğer psikolojik korkular

Heyecan kontrolü

Risk Halinde Yapılacak Ani Tepkiler.

Bu program sürücünün özel durumuna göre değişkenlik gösterebilir

SIKÇA SORULAN SORULAR

1- Direksiyon Eğitimi Almak İçin Nerede Buluşacağız: Direksiyon eğitim hizmetimiz eğitim alacak kişiyi adresinden alıp adresine bırakmak suretiyle gerçekleştirilmektedir.

2- Kendi Aracımla Ders Alabilecek Miyim: Direksiyon dersini ilk etapta bize ait sağ tarafta güvenlik pedalı olan araçlar ile alabilirsiniz. Dersin ilerleyen aşamalarında kendi aracınızla ders alabilirsiniz.

3- Kaç Saat Ders Almalıyım: Kaç saat derse ihtiyacınız olduğuna ilk dersten sonra seviye durumunuza göre karar vermekteyiz. Ön bilgi olarak hiç bilmeyenleri için 10 saatlik dersin yeteceği bilgisini

4- Direksiyon Dersini Nerede Yapacağız: Derslerimizin hepsi Ankara aktif trafiğindedir.

5- Kimler Ders Alabilmektedir:  Özel direksiyon dersi hizmetimiz sadece ehliyeti olup aktif araç kullanamayanlar içindir.

6- Trafik Korkumu Nasıl Yeneceğim: Gerek daha önce yapılan kazalar gerekse başkaca psikolojik nedenlerden kaynaklanan trafik fobisi sorunu uzman ve aynı zamanda iyi bir psikoloji eğitimi almış bulunan direksiyon hocalarımız tarafından garantili olarak giderilmektedir. Trafik fobisi veya sağa ya da sola refleks durumları uzman ekibimiz tarafından ortadan kaldırılmaktadır. Bu durumlar için kursiyerlerimize özel ders programı tatbik edilmektedir.

7- Ödemeyi Nasıl Yapacağım: Ödemelerinizi her dersin bitiminde nakit olarak, banka hesabına havale yada eft olarak yapabileceksiniz. Kredi kartı ile ödeme yapılabilmesi ancak araçlardan birisine yakıt alınması şeklinde olabilir. Ödeme için ayrıca pos cihazımız yoktur.

8- Özel Direksiyon Dersi Fiyatları Ne Kadardır: Otomatik araç için saat ücretimiz için lütfen arayınız. Otomatik araç fiyat farkı sadece otomatik araçların fazla yakması nedeniyle yakıt farkından kaynaklanmaktadır. Minimum ders saatimiz 2 saat ve günde en fazla 4 saattir.

9- Ders Ücreti Dışında Başka Ücret Ödeyecek Miyim: Ders ücreti dışında başkaca hiç bir ödeme yapmayacaksınız. Tüm yakıt gider ve masraflar tarafımıza aittir.

10- Ders Esnasında Oluşabilecek Kaza Arıza ve Risk Giderleri Kime Aittir: Ders esnasında oluşabilecek tüm arıza, kaza, trafik cezası gibi riskler tarafımıza aittir. Ayrıca haksız olduğumuz kazalarda sigorta güvencesi altındayız. Dalında uzman direksiyon hocalarımızın eşliğinde ve sağ tarafta güvenlik pedallı araçlarımızla tüm kaza risklerini de minimize etmiş bulunmaktayız. Trafik cezaları her ne kadar şoföre yazılmakta ise de ceza anında hocalarımız tarafından kursiyerimize peşin olarak takdim edilmektedir.

11-  Direksiyon Dersinde Ankara’nın Hangi Semtlerine Hizmet Veriyorsunuz: Hizmet Bölgelerimiz;  100. yıl, akdere, Altındağ, aşağı eğlence, ayrancı, ayvalı, aydınlık, bağlıca, Bahçelievler, balgat, basınevleri, batıkent, birlik, büyük esat, cebeci, çakırlar, Çankaya, çayyolu, çiğdem mahallesi, çukurambar, Demetevler, dışkapı, dikmen, ege mahallesi, elvankent, emek, eryaman, esat, esertepe, etimesgut, etlik, gazi mahallesi, gimat, güzelevler, hilal mahallesi, iç aydınlık, incek, incirli, ivedik, kapapürçek, Kavaklıdere, kayaş, Keçiören, keklik pınarı, kırk konaklar, Kızılay, Kocatepe, konutkent, küçük esat, Mamak, nato yolu, oran, ostim, ovacık, örnek mahallesi, öveçler, pursaklar, sanatoryum, sancak, serhat, seyranbağları, sıhhıye, siteler, Sokullu, subayevleri, şentepe, turgut özal mahallesi, tuzluçayır, türközü, ulus,  ümitköy, yaşamkent, Yenimahalle, yıldız

Profesyonel İçerikli Direksiyon Dersleri

Ankara bölgesinde profesyonel anlamda direksiyon dersi hizmeti sunmakta olan Direksiyon Dersi Ankara markası, alanında oldukça nitelikli hizmetleriyle tanınmaktadır. Ankara direksiyon dersi hizmetleri alanında oldukça başarılı çalışmalar ortaya koyan işletme, sektöründe önde gelen markalar arasında kendisine yer bulmaktadır. özel direksiyon dersi Ankara alanında çeşitli hizmetleriyle tanınan marka, alanında en popüler işletmeler arasında da kendisine yer bulmaktadır. Bireye özgü oldukça başarılı direksiyon dersi hizmetleriyle öne çıkmayı başaran marka, profesyonel çalışmaları ve uygun fiyat seçenekleriyle de öne çıkmaktadır.

Nitelikli Direksiyon Dersi Hizmetleri

Oldukça nitelikli direksiyon dersi hizmetleriyle çalışmalarına hiç hız kesmeden devam etmekte olan söz konusu firma, kendi sektöründe oldukça başarılı hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Ankara direksiyon dersi çalışmalarında oldukça başarılı hizmetlerle öne çıkan marka, sektörüne yepyeni bir soluk getirmektedir. Özel direksiyon dersi Ankara alanında çeşitli çalışmalarıyla tanınmakta olan firma, bu alanda en profesyonel hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Bireye özgü hizmetleri ve araç kullanımını sevdirmeye yönelik uygulamaları ile alanında tanınmakta olan işletme, sektöründe oldukça başarılı ve nitelikli hizmetleriyle de pek değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Yüksek Düzey Kalitede Direksiyon Dersleri

Direksiyon dersi almak isteyen bireylere özel olarak ve oldukça yüksek düzey kalitedeki donanımlı hocalarla eğitim sunmakta olan direksiyon dersi Ankara markası, alanında çok yetkin hizmetleriyle oldukça popüler bir marka olarak tanınmaktadır. Öğrencileri için direkt olarak interaktif bilgi odaklı çalışmaları ile öne çıkan firma, kişiye özel direksiyon dersi hizmetleriyle popülerleşmiş durumdadır. Bütün bunların yanı sıra oldukça nitelikli ve bilgi yüklü firma web sitesiyle de müşterilerine direkt olarak hizmet sunmakta olan işletme, sektöründe nitelikli çalışmalarının yanı sıra makul fiyat seçenekleriyle de çeşitli çalışmalarına devam etmektedir.

 

 1. Alper güdük Yanıtla

  Sabrı, öğretim yöntemi, motivasyonu, sürücünün motivasyonunu artırması, konulara hakimiyetinin yanında insanlığı, kişiliği, samimiyeti ile mükemmel bir insan. Eşimin dediği gibi “trafiğe çıkan herkesin Cuma hocadan ders alması lazım.” Haddimize düşmeyerek takdire şayan bir öğretmen.

 2. Sare Er Yanıtla

  Hiç pratiği olmayan birine Cuma Hoca gerçekten çok iyi öğretiyor. Hem eğitim veriyor hem de konuşturuyor ders bittikten sonra aslında çoktan öğrenmiş, refleks haline getirmiş oluyorsunuz ders alıcaksanız mutlaka Cuma Hocayı seçin. 👍🏻 Teşekkürler hocam😊

 3. Gizem Yanıtla

  Cuma Hoca ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Cuma Hoca derslerde sakinliği, hoşgörülü ve hoşsohbeti ile size trafikte özgüveninizi yeniden kazandırıyor. Emeğiniz için tekrardan teşekkürler.

  • Seher erdem Yanıtla

   Kesinlikle tavsiye ettigim bir egitmen kendisi size araba kullanirken nelere dikkat etmeniz gerektigini cok iyi anlatiyor ve uygulatiyor .Derse baslamak icin aklinizda soru isareti varsa hic dusunmeyin kararinizdan pisman olmayacaksiniz Cuma hocadan bir ders alin ve sonrasini dusunmeyin:)

 4. Anonim Yanıtla

  Bende yeni cuma hocadn ders aldım çok güzel anlatarak öğretiyo 10 saatte öğrendim heyecanımı yendim çook tavsiye ediyorm alanında çok iyi hoca ders alnca sizde anlıyacksınz teşekür ediyorm cuma haom özgürlüğümü hissttm 👍🏻

 5. Çiğdem Yanıtla

  Cuma hocamla bugün 4 . Dersimizde kendimi emek bahçeli tunalı ve turan güneşte buldum. Cuma hocam çok naif çok sabirli bir öğretmen. Direksiyon dersi almak için gözünüz kapalı hocamı tecih edin.

 6. Meral GÖZÜYILMAZ Yanıtla

  Trafik korkunuz varsa mutlaka Cuma hocadan ders alın 2 yıl önce kaza taptim ve birdaha kullanamadim arabami Cuma hocamin sayesinde bu korkumuda yendim size çok tesekkür ederim güzel sohbet eşliginde bana araba kullanmayi tekrar ögrettiginiz icin 😊🙏🙏🙏

  • Mustafa Yurtseven Yanıtla

   52 yaşında ilk defa araç kullanacak olmam nedeniyle özellikle yoğun trafiğin olduğu, Kızılay, Tunalı Hilmi vb sıkışık yollar ve otobanda aldığım derslerle kişinin trafikte özgüvenini oluşturmaya yardımcı olan Cuma Hocaya çok teşekkür ediyorum.

   Kendisi yılların verdiği eğitim tecrübesi sayesinde sürücünün kronik sorunlarını analiz ederek sorunu gidermeye yönelik çabalarıyla kişinin eksik olan yönlerini güçlendirmeye çalışarak çok az eğiticide bulunan amaca odaklı çalışma modeliyle takdiri sonuna kadar hak ediyor.

 7. Deniz AK Yanıtla

  İşine duyduğu sevgisi ve özverisiyle tüm derslerımız çok verimli, öğretici ve eglenceli gecti, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, eksık olmayın hocam..

 8. UFUK DURSUN Yanıtla

  Çok yararlı bir eğitim oldu artık yollar benden sorulur.☺️ Teşekkürler hocam ✋

 9. Onur P. Yanıtla

  Bir kaç ay önce ders almıştım Cuma hocadan, sayesinde kendimden hiç beklemediğim hızda öğrendim ve trafikte rahatladım. Manuel kullanmaktan çok çekinmiştim. Ancak öğretme yolu sayesinde stressiz kullanabildim. Tekrardan teşekkürler kendisine 🙂

 10. Abdullah kaplan Yanıtla

  Cuma hoca gerçekten çok güzel bir eğitmen keyifli bir şekilde araç kullanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin ben 6 ay bekledim ama sonunda trafiğe çıkabildim teşekkür ederim hocam iyiki varsınız.

  • Seval Yanıtla

   Cuma hoca gibi bir eğitmenden ders aldım çok memnun kaldım çok sakin ve sabırlı kendisi başka hoca bakmanıza gerek yok Cuma hoca Cuma hoca diyorum daha ne diyeyim👍👍👍👍👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.