iletişim

Cuma Hoca

Manuel Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 75 TL

Otomatik Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 100 TL

Evden Alıp Eve Bırakma Hizmeti

20 Yıllık Tecrübe

12 Saatte Öğrenme Garantisi

1 Ders Saati 60 Dakika

Eğitim esnasında oluşabilecek tüm trafik cezası, arıza ve maddi riskler tarafımıza aittir.

DİREKSİYON EĞİTİM PLANI

Araç iç donanım hakimiyeti

Kalkış Duruş

Yokuş Kalkış

Direksiyon Hakimiyeti

Ayna Hakimiyeti

Şerit Değiştirmeler

Dönüş yapma ve dar sokak dönüşleri 

Takip mesafeleri

Geriye Gidiş

Park Etme

Şehirler Arası Sürüş

Trafik Psikolojisi

Trafik fobisi, trafik kazası sonrası oluşan fobiler ve diğer psikolojik korkular

Heyecan kontrolü

Risk Halinde Yapılacak Ani Tepkiler.

Bu program sürücünün özel durumuna göre değişkenlik gösterebilir

SIKÇA SORULAN SORULAR

1- Direksiyon Eğitimi Almak İçin Nerede Buluşacağız: Direksiyon eğitim hizmetimiz eğitim alacak kişiyi adresinden alıp adresine bırakmak suretiyle gerçekleştirilmektedir.

2- Kendi Aracımla Ders Alabilecek Miyim: Direksiyon dersini ilk etapta bize ait sağ tarafta güvenlik pedalı olan araçlar ile alabilirsiniz. Dersin ilerleyen aşamalarında kendi aracınızla ders alabilirsiniz.

3- Kaç Saat Ders Almalıyım: Kaç saat derse ihtiyacınız olduğuna ilk dersten sonra seviye durumunuza göre karar vermekteyiz. Ön bilgi olarak hiç bilmeyenleri için 10 saatlik dersin yeteceği bilgisini

4- Direksiyon Dersini Nerede Yapacağız: Derslerimizin hepsi Ankara aktif trafiğindedir.

5- Kimler Ders Alabilmektedir:  Özel direksiyon dersi hizmetimiz sadece ehliyeti olup aktif araç kullanamayanlar içindir.

6- Trafik Korkumu Nasıl Yeneceğim: Gerek daha önce yapılan kazalar gerekse başkaca psikolojik nedenlerden kaynaklanan trafik fobisi sorunu uzman ve aynı zamanda iyi bir psikoloji eğitimi almış bulunan direksiyon hocalarımız tarafından garantili olarak giderilmektedir. Trafik fobisi veya sağa ya da sola refleks durumları uzman ekibimiz tarafından ortadan kaldırılmaktadır. Bu durumlar için kursiyerlerimize özel ders programı tatbik edilmektedir.

7- Ödemeyi Nasıl Yapacağım: Ödemelerinizi her dersin bitiminde nakit olarak, banka hesabına havale yada eft olarak yapabileceksiniz. Kredi kartı ile ödeme yapılabilmesi ancak araçlardan birisine yakıt alınması şeklinde olabilir. Ödeme için ayrıca pos cihazımız yoktur.

8- Özel Direksiyon Dersi Fiyatları Ne Kadardır: Otomatik araç için saat ücretimiz için lütfen arayınız. Otomatik araç fiyat farkı sadece otomatik araçların fazla yakması nedeniyle yakıt farkından kaynaklanmaktadır. Minimum ders saatimiz 2 saat ve günde en fazla 4 saattir.

9- Ders Ücreti Dışında Başka Ücret Ödeyecek Miyim: Ders ücreti dışında başkaca hiç bir ödeme yapmayacaksınız. Tüm yakıt gider ve masraflar tarafımıza aittir.

10- Ders Esnasında Oluşabilecek Kaza Arıza ve Risk Giderleri Kime Aittir: Ders esnasında oluşabilecek tüm arıza, kaza, trafik cezası gibi riskler tarafımıza aittir. Ayrıca haksız olduğumuz kazalarda sigorta güvencesi altındayız. Dalında uzman direksiyon hocalarımızın eşliğinde ve sağ tarafta güvenlik pedallı araçlarımızla tüm kaza risklerini de minimize etmiş bulunmaktayız. Trafik cezaları her ne kadar şoföre yazılmakta ise de ceza anında hocalarımız tarafından kursiyerimize peşin olarak takdim edilmektedir.

11-  Direksiyon Dersinde Ankara’nın Hangi Semtlerine Hizmet Veriyorsunuz: Hizmet Bölgelerimiz;  100. yıl, akdere, Altındağ, aşağı eğlence, ayrancı, ayvalı, aydınlık, bağlıca, Bahçelievler, balgat, basınevleri, batıkent, birlik, büyük esat, cebeci, çakırlar, Çankaya, çayyolu, çiğdem mahallesi, çukurambar, Demetevler, dışkapı, dikmen, ege mahallesi, elvankent, emek, eryaman, esat, esertepe, etimesgut, etlik, gazi mahallesi, gimat, güzelevler, hilal mahallesi, iç aydınlık, incek, incirli, ivedik, kapapürçek, Kavaklıdere, kayaş, Keçiören, keklik pınarı, kırk konaklar, Kızılay, Kocatepe, konutkent, küçük esat, Mamak, nato yolu, oran, ostim, ovacık, örnek mahallesi, öveçler, pursaklar, sanatoryum, sancak, serhat, seyranbağları, sıhhıye, siteler, Sokullu, subayevleri, şentepe, turgut özal mahallesi, tuzluçayır, türközü, ulus,  ümitköy, yaşamkent, Yenimahalle, yıldız

 1. gamze bayraktar Yanıtla

  Yıllar önce hevesle ehliyet almıştım fakat cesaret edip trafiğe çıkamıyordum.trafik panik korkumu yenemiyordum.fakat tavsiye üzerine cuma hocayla tanıştım ders aldım trafik ve trafikteki panik korkusunu cuma hoca sayesinde yendim.kesinlikle tavsiye ederim.şu an istediğim her yere çocuğumu alıp rahatlıkla gidebiliyorum.Teşekkürler CUMA hocam.👍

 2. Ahmet Yanıtla

  Kendisi babam olur. Yaşım tutmuyor diye arabayı vermjyor 😂

 3. Emre Ünver Yanıtla

  Hocamdan otomatik vites direksiyon dersi aldım teşekkür ediyorum

 4. Ayfer Yanıtla

  Cuma hocadan direksiyon dersi almak kesinlikle çok büyük bir şans. Kendisiyle sahibinden.com’dan özel ders verenler bölümüne girip iletişime geçmiştim. İlk ders öncesi endişelerim vardı çünkü tanımadığınız birisinin arabasına binip Ankara’da daha önce hiç gitmediğiniz trafik olmayan yerlerde direksiyon eğitimi alıyorsunuz dolayısıyla kaygılarım çoktu ama aynı zamanda da bu eğitimi de almam gerekiyordu. ilk derste, sanırım 5 dk içerisinde endişelenecek bir şey yok, iyi ki iletişime geçmişim dedim kendi kendime ve 10 saatlik ders sonrasında da artık trafikte, korkusuzca, paniklemeden araba kullanabiliyordum ayrıca mizaç ve kültürel yönünden de hocayla iletişimde olduğunuz için araba kullanırken keyif alıyorsunuz, sanki ailenizden biriyle yolculuk ediyorsunuz gibi geçiyor… hiç monoton, stresli… geçmiyor ders saatleri. Gönül rahatlığıyla iletişime geçip size uygun zamanlarda eğitim alabilirsiniz zaten üşenmeden gelip sizi alıyor ve sizi istediğiniz yere bırakıyor ayrıca çok uygun meblağ’da ki bu da önemli günümüz koşullarında. Eğitimin ilerleyen saatlerinde eşiyle tanışma fırsatım olmuştu, kendisine ve ailesine selamlarımı iletmek, buradan da olsa çok teşekkürlerimi sunmak istedim. Kendisinin deyimiyle ”Trafiği birini daha kazandırdı”.

 5. Hakan Caglar Yanıtla

  kaliteli hizmet, hızlı başarı teşekkürler hocam !!!

 6. Nese Guner Yanıtla

  Çok keyifli bir direksiyon dersiydi. Bu kadar kaliteli hizmet bu fiyata nasıl oldu anlamadım

 7. Özlem catar Yanıtla

  Mükemmel kaliteli güler yüzlü sabırlı harika bir eğitimci olduğunuz icin çok tesekur ederim cuma hocam size sayenizde artık araç kullanıyorum iyiki sizi tanimisim ve ders almışım saygilarla…

 8. Duhan Ersöz Yanıtla

  Cuma hocam trafik konusunda çok bilgili,çok aktif ve çok pratik. Kesinlikle işinin ehli diyebilirim. Onun sayesinde trafik korkumu yendim ve stresimi attım. Kendisine çok teşekkür ederim ve ayrıca kesinlikle Cuma hocam trafiği eğlenceli hale getiren bir hocadır. Herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.