iletişim

Cuma Hoca

Manuel Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 75 TL

Otomatik Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 100 TL

Evden Alıp Eve Bırakma Hizmeti

20 Yıllık Tecrübe

12 Saatte Öğrenme Garantisi

1 Ders Saati 60 Dakika

Eğitim esnasında oluşabilecek tüm trafik cezası, arıza ve maddi riskler tarafımıza aittir.

DİREKSİYON EĞİTİM PLANI

Araç iç donanım hakimiyeti

Kalkış Duruş

Yokuş Kalkış

Direksiyon Hakimiyeti

Ayna Hakimiyeti

Şerit Değiştirmeler

Dönüş yapma ve dar sokak dönüşleri 

Takip mesafeleri

Geriye Gidiş

Park Etme

Şehirler Arası Sürüş

Trafik Psikolojisi

Trafik fobisi, trafik kazası sonrası oluşan fobiler ve diğer psikolojik korkular

Heyecan kontrolü

Risk Halinde Yapılacak Ani Tepkiler.

Bu program sürücünün özel durumuna göre değişkenlik gösterebilir

SIKÇA SORULAN SORULAR

1- Direksiyon Eğitimi Almak İçin Nerede Buluşacağız: Direksiyon eğitim hizmetimiz eğitim alacak kişiyi adresinden alıp adresine bırakmak suretiyle gerçekleştirilmektedir.

2- Kendi Aracımla Ders Alabilecek Miyim: Direksiyon dersini ilk etapta bize ait sağ tarafta güvenlik pedalı olan araçlar ile alabilirsiniz. Dersin ilerleyen aşamalarında kendi aracınızla ders alabilirsiniz.

3- Kaç Saat Ders Almalıyım: Kaç saat derse ihtiyacınız olduğuna ilk dersten sonra seviye durumunuza göre karar vermekteyiz. Ön bilgi olarak hiç bilmeyenleri için 10 saatlik dersin yeteceği bilgisini

4- Direksiyon Dersini Nerede Yapacağız: Derslerimizin hepsi Ankara aktif trafiğindedir.

5- Kimler Ders Alabilmektedir:  Özel direksiyon dersi hizmetimiz sadece ehliyeti olup aktif araç kullanamayanlar içindir.

6- Trafik Korkumu Nasıl Yeneceğim: Gerek daha önce yapılan kazalar gerekse başkaca psikolojik nedenlerden kaynaklanan trafik fobisi sorunu uzman ve aynı zamanda iyi bir psikoloji eğitimi almış bulunan direksiyon hocalarımız tarafından garantili olarak giderilmektedir. Trafik fobisi veya sağa ya da sola refleks durumları uzman ekibimiz tarafından ortadan kaldırılmaktadır. Bu durumlar için kursiyerlerimize özel ders programı tatbik edilmektedir.

7- Ödemeyi Nasıl Yapacağım: Ödemelerinizi her dersin bitiminde nakit olarak, banka hesabına havale yada eft olarak yapabileceksiniz. Kredi kartı ile ödeme yapılabilmesi ancak araçlardan birisine yakıt alınması şeklinde olabilir. Ödeme için ayrıca pos cihazımız yoktur.

8- Özel Direksiyon Dersi Fiyatları Ne Kadardır: Otomatik araç için saat ücretimiz için lütfen arayınız. Otomatik araç fiyat farkı sadece otomatik araçların fazla yakması nedeniyle yakıt farkından kaynaklanmaktadır. Minimum ders saatimiz 2 saat ve günde en fazla 4 saattir.

9- Ders Ücreti Dışında Başka Ücret Ödeyecek Miyim: Ders ücreti dışında başkaca hiç bir ödeme yapmayacaksınız. Tüm yakıt gider ve masraflar tarafımıza aittir.

10- Ders Esnasında Oluşabilecek Kaza Arıza ve Risk Giderleri Kime Aittir: Ders esnasında oluşabilecek tüm arıza, kaza, trafik cezası gibi riskler tarafımıza aittir. Ayrıca haksız olduğumuz kazalarda sigorta güvencesi altındayız. Dalında uzman direksiyon hocalarımızın eşliğinde ve sağ tarafta güvenlik pedallı araçlarımızla tüm kaza risklerini de minimize etmiş bulunmaktayız. Trafik cezaları her ne kadar şoföre yazılmakta ise de ceza anında hocalarımız tarafından kursiyerimize peşin olarak takdim edilmektedir.

11-  Direksiyon Dersinde Ankara’nın Hangi Semtlerine Hizmet Veriyorsunuz: Hizmet Bölgelerimiz;  100. yıl, akdere, Altındağ, aşağı eğlence, ayrancı, ayvalı, aydınlık, bağlıca, Bahçelievler, balgat, basınevleri, batıkent, birlik, büyük esat, cebeci, çakırlar, Çankaya, çayyolu, çiğdem mahallesi, çukurambar, Demetevler, dışkapı, dikmen, ege mahallesi, elvankent, emek, eryaman, esat, esertepe, etimesgut, etlik, gazi mahallesi, gimat, güzelevler, hilal mahallesi, iç aydınlık, incek, incirli, ivedik, kapapürçek, Kavaklıdere, kayaş, Keçiören, keklik pınarı, kırk konaklar, Kızılay, Kocatepe, konutkent, küçük esat, Mamak, nato yolu, oran, ostim, ovacık, örnek mahallesi, öveçler, pursaklar, sanatoryum, sancak, serhat, seyranbağları, sıhhıye, siteler, Sokullu, subayevleri, şentepe, turgut özal mahallesi, tuzluçayır, türközü, ulus,  ümitköy, yaşamkent, Yenimahalle, yıldız

 1. Hafize D Yanıtla

  6 saatlik yoğunlaştırılmış program ile Ankarada trafiğe çıkar hale geldim. Cuma Hocama teşekkürler

 2. Tuğçe Ü Yanıtla

  Hoca gayet iyiydi çok rahatlatan bi tavrı var bu da ilk defa araç kullananlar için çok önemli rahatlıkla tercih edilebilir.

 3. Hülya A Yanıtla

  En anlaşılabilir tekniklerle uzman bir egitici. Direksiyon detsi arayan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Dogru secim olacak emin olun

 4. Zeynep Tuğçe K. Yanıtla

  Cumali hocamın sakinliği ve tecrübesi sayesinde trafik korkumu yendim. Çok teşekkürler.

 5. Dilber Anıl Yanıtla

  Bir bayanın güvenle ders alabileceği profesyonel bir hoca.

 6. Anonim Yanıtla

  Bayan sürücü olarak Cuma Hocadan ders aldım. işinden gayet profesyonel, saygılı ve en önemlisi çok sabırlı. İnsan psikolojisinden çok iyi anlıyor ve yaptığınız hataların geri dönüşünü korkutmadan destek olarak aşmanızı sağlıyor. Arkadaşımın tavsiyesiyle kendisinden ders aldım ve çok memnun kaldım.

 7. Didem Yanıtla

  İstanbul’da yaşıyorum ailem burda diye onların yanında direksiyon dersi almam için ısrar ettiler. Yahu kimi bulalım Nası yapacağız derken şansıma sahibinden ilanlarında Cuma Hocayı gördüm. Ben ki trafikten çok korkan , arabanın “A”sını dahi anlamayan biri olarak mecburiyetten araba sürmeyi öğrenmek zorunda kaldım. Asla başaramayacağını düşünen biri olarak , Cuma Hocamın gerek soğukkanlılığı olsun gerek öğretme şeklinin akılda kalıcılığı ile profesyonelce geçen 1 haftanın sonunda otomatik vites ile başlayıp manuel vitesi de öğreneceğime inandım ve onu da başardım. Park etmek hâyaldi yahu hâyal. Zaten ilk derste size kaç saatlik bir dersin yeterli olup olmayacağını söylüyor. Bıkmadan sabırla aynı şeyleri tekrar ettirebiliyor , kendinize olan özgüveninizi getiriyor. Ben buraya sayfalarca da yazsam anlattıklarım az BİLE kalır. Kendinizi ilk gün trafiğin içinde tıkır tıkır giderken bulunca demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Hocam Çok teşekkür ederim tekrar iyi çalışmalar kolay gelsin 🙂 Kadın arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum hiç çekinmeden gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 8. Anonim Yanıtla

  Cuma Hoca tüm profesyonelliği ile araba kullanmaktaki korkumu yenmeme yardımcı oldu. Sayesinde trafiğe güvenle çıkabilecek hale geldim. Cuma Hocayı sonuna kadar tavsiye ediyorum.

 9. kübra Yanıtla

  Yıllardır süre gelen trafik korkumu ve taksi maliyetimi Cuma hoca sayesinde 10 saatlik kurs sonrası ortadan kaldırdım. Cuma hoca gerçekten profesyonel ve çok başarılı,Ankara trafiğinde kesinlikle Cuma hoca tercih edilmeli.Ayrıca çok beyefendi bir kişiliğe sahip özellikle kadın sürücü adaylar hiç çekinmeden gönül rahatlığıyla derslerini tamamlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.