iletişim

Cuma Hoca

Manuel Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 75 TL

Otomatik Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 100 TL

Evden Alıp Eve Bırakma Hizmeti

20 Yıllık Tecrübe

12 Saatte Öğrenme Garantisi

1 Ders Saati 60 Dakika

Eğitim esnasında oluşabilecek tüm trafik cezası, arıza ve maddi riskler tarafımıza aittir.

DİREKSİYON EĞİTİM PLANI

Araç iç donanım hakimiyeti

Kalkış Duruş

Yokuş Kalkış

Direksiyon Hakimiyeti

Ayna Hakimiyeti

Şerit Değiştirmeler

Dönüş yapma ve dar sokak dönüşleri 

Takip mesafeleri

Geriye Gidiş

Park Etme

Şehirler Arası Sürüş

Trafik Psikolojisi

Trafik fobisi, trafik kazası sonrası oluşan fobiler ve diğer psikolojik korkular

Heyecan kontrolü

Risk Halinde Yapılacak Ani Tepkiler.

Bu program sürücünün özel durumuna göre değişkenlik gösterebilir

SIKÇA SORULAN SORULAR

1- Direksiyon Eğitimi Almak İçin Nerede Buluşacağız: Direksiyon eğitim hizmetimiz eğitim alacak kişiyi adresinden alıp adresine bırakmak suretiyle gerçekleştirilmektedir.

2- Kendi Aracımla Ders Alabilecek Miyim: Direksiyon dersini ilk etapta bize ait sağ tarafta güvenlik pedalı olan araçlar ile alabilirsiniz. Dersin ilerleyen aşamalarında kendi aracınızla ders alabilirsiniz.

3- Kaç Saat Ders Almalıyım: Kaç saat derse ihtiyacınız olduğuna ilk dersten sonra seviye durumunuza göre karar vermekteyiz. Ön bilgi olarak hiç bilmeyenleri için 10 saatlik dersin yeteceği bilgisini

4- Direksiyon Dersini Nerede Yapacağız: Derslerimizin hepsi Ankara aktif trafiğindedir.

5- Kimler Ders Alabilmektedir:  Özel direksiyon dersi hizmetimiz sadece ehliyeti olup aktif araç kullanamayanlar içindir.

6- Trafik Korkumu Nasıl Yeneceğim: Gerek daha önce yapılan kazalar gerekse başkaca psikolojik nedenlerden kaynaklanan trafik fobisi sorunu uzman ve aynı zamanda iyi bir psikoloji eğitimi almış bulunan direksiyon hocalarımız tarafından garantili olarak giderilmektedir. Trafik fobisi veya sağa ya da sola refleks durumları uzman ekibimiz tarafından ortadan kaldırılmaktadır. Bu durumlar için kursiyerlerimize özel ders programı tatbik edilmektedir.

7- Ödemeyi Nasıl Yapacağım: Ödemelerinizi her dersin bitiminde nakit olarak, banka hesabına havale yada eft olarak yapabileceksiniz. Kredi kartı ile ödeme yapılabilmesi ancak araçlardan birisine yakıt alınması şeklinde olabilir. Ödeme için ayrıca pos cihazımız yoktur.

8- Özel Direksiyon Dersi Fiyatları Ne Kadardır: Otomatik araç için saat ücretimiz için lütfen arayınız. Otomatik araç fiyat farkı sadece otomatik araçların fazla yakması nedeniyle yakıt farkından kaynaklanmaktadır. Minimum ders saatimiz 2 saat ve günde en fazla 4 saattir.

9- Ders Ücreti Dışında Başka Ücret Ödeyecek Miyim: Ders ücreti dışında başkaca hiç bir ödeme yapmayacaksınız. Tüm yakıt gider ve masraflar tarafımıza aittir.

10- Ders Esnasında Oluşabilecek Kaza Arıza ve Risk Giderleri Kime Aittir: Ders esnasında oluşabilecek tüm arıza, kaza, trafik cezası gibi riskler tarafımıza aittir. Ayrıca haksız olduğumuz kazalarda sigorta güvencesi altındayız. Dalında uzman direksiyon hocalarımızın eşliğinde ve sağ tarafta güvenlik pedallı araçlarımızla tüm kaza risklerini de minimize etmiş bulunmaktayız. Trafik cezaları her ne kadar şoföre yazılmakta ise de ceza anında hocalarımız tarafından kursiyerimize peşin olarak takdim edilmektedir.

11-  Direksiyon Dersinde Ankara’nın Hangi Semtlerine Hizmet Veriyorsunuz: Hizmet Bölgelerimiz;  100. yıl, akdere, Altındağ, aşağı eğlence, ayrancı, ayvalı, aydınlık, bağlıca, Bahçelievler, balgat, basınevleri, batıkent, birlik, büyük esat, cebeci, çakırlar, Çankaya, çayyolu, çiğdem mahallesi, çukurambar, Demetevler, dışkapı, dikmen, ege mahallesi, elvankent, emek, eryaman, esat, esertepe, etimesgut, etlik, gazi mahallesi, gimat, güzelevler, hilal mahallesi, iç aydınlık, incek, incirli, ivedik, kapapürçek, Kavaklıdere, kayaş, Keçiören, keklik pınarı, kırk konaklar, Kızılay, Kocatepe, konutkent, küçük esat, Mamak, nato yolu, oran, ostim, ovacık, örnek mahallesi, öveçler, pursaklar, sanatoryum, sancak, serhat, seyranbağları, sıhhıye, siteler, Sokullu, subayevleri, şentepe, turgut özal mahallesi, tuzluçayır, türközü, ulus,  ümitköy, yaşamkent, Yenimahalle, yıldız

 1. Hakan Yanıtla

  Hocam Harikasınız, Direksiyondaki tüm tedirginliğimi yendim, umarım şöför olmak isteyenler ilk sizi bulur, doğru güvenilir ve kaliteli hizmet

 2. Remzi Yanıtla

  Hocam yılların tecrübesi olduğunuz ilk dersten hissettiriyor. Sadece direksiyon değil, psikolojik olarak da desteğiniz için teşekkürler

 3. Özlm Yanıtla

  Hoşgörülü ,sabırlı ve çok sakin bir hoca.Hocam sayesinde trafik korkumu yendim. Teşekkür ediyorum.

 4. Yıldız Akman Yanıtla

  Bu kadar sakin ve sabırlı bir kişi görmedim.Korkularımı yenmemi sağladı cuma hoca ve sayesinde uzun bir aradan sonra araç kullanmaya basladım.

 5. Neşe güner Yanıtla

  Bende sayesinde trafige cikabiliyorum. Trafik korkumu attim. Her sıkıştığımda da yardimima kostu. Herkese tavsiye ederim. Kendisi 1 numaradir.

 6. ecem deniz Yanıtla

  ilk dersim olduğu halde trafiğe çıkma cesareti veren hocam tanıştığımıza okadar memnun oldum ki tüm ders alacaklara öneriyorum teşekkür ederim.

 7. Yusuf Dindar Yanıtla

  özel direksiyon dersi ankara  15575696711526000105115545376194.jpg

  polis memuruyum. cuma hocam cok tecrubeli bir egitmen. ilk günden itibaren yogun trafige cikar hale geldim. park sorunum kalmadi. rahat bir sekilde arac kullanabiliyorum. tüm bunlar 8saatte gerçekleşti. tesekkur ediyor tavsiye ediyorum

 8. Ebru Yanıtla

  özel direksiyon dersi ankara  image.jpg

  Çok memnun kaldım Cuma hocadan Harika bir şekilde öğretti şu an çok güzel araç kullanıyorum çok sabırlı ve öğreticiliği bir numara 👍🏻

  • Anonim Yanıtla

   Çok sabırlı,sakin ve hoşgörülü bir insan sayesinde trafik korkumu yendim teşekkür ediyorum.

 9. Abdullah B Yanıtla

  Hocamın sakinliği kibarlığı ustalığı takdire şayan.

 10. İmran K Yanıtla

  Direksiyon hocasindan öte bir psikolog edasıyla trafik korkumu attım. Çok memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.