iletişim

Cuma Hoca

Manuel Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 75 TL

Otomatik Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 125 TL

Evden Alıp Eve Bırakma Hizmeti

20 Yıllık Tecrübe

12 Saatte Öğrenme Garantisi

1 Ders Saati 60 Dakika

Eğitim esnasında oluşabilecek tüm trafik cezası, arıza ve maddi riskler tarafımıza aittir.

DİREKSİYON EĞİTİM PLANI

Araç iç donanım hakimiyeti

Kalkış Duruş

Yokuş Kalkış

Direksiyon Hakimiyeti

Ayna Hakimiyeti

Şerit Değiştirmeler

Dönüş yapma ve dar sokak dönüşleri 

Takip mesafeleri

Geriye Gidiş

Park Etme

Şehirler Arası Sürüş

Trafik Psikolojisi

Trafik fobisi, trafik kazası sonrası oluşan fobiler ve diğer psikolojik korkular

Heyecan kontrolü

Risk Halinde Yapılacak Ani Tepkiler.

Bu program sürücünün özel durumuna göre değişkenlik gösterebilir

SIKÇA SORULAN SORULAR

1- Direksiyon Eğitimi Almak İçin Nerede Buluşacağız: Direksiyon eğitim hizmetimiz eğitim alacak kişiyi adresinden alıp adresine bırakmak suretiyle gerçekleştirilmektedir.

2- Kendi Aracımla Ders Alabilecek Miyim: Direksiyon dersini ilk etapta bize ait sağ tarafta güvenlik pedalı olan araçlar ile alabilirsiniz. Dersin ilerleyen aşamalarında kendi aracınızla ders alabilirsiniz.

3- Kaç Saat Ders Almalıyım: Kaç saat derse ihtiyacınız olduğuna ilk dersten sonra seviye durumunuza göre karar vermekteyiz. Ön bilgi olarak hiç bilmeyenleri için 10 saatlik dersin yeteceği bilgisini

4- Direksiyon Dersini Nerede Yapacağız: Derslerimizin hepsi Ankara aktif trafiğindedir.

5- Kimler Ders Alabilmektedir:  Özel direksiyon dersi hizmetimiz sadece ehliyeti olup aktif araç kullanamayanlar içindir.

6- Trafik Korkumu Nasıl Yeneceğim: Gerek daha önce yapılan kazalar gerekse başkaca psikolojik nedenlerden kaynaklanan trafik fobisi sorunu uzman ve aynı zamanda iyi bir psikoloji eğitimi almış bulunan direksiyon hocalarımız tarafından garantili olarak giderilmektedir. Trafik fobisi veya sağa ya da sola refleks durumları uzman ekibimiz tarafından ortadan kaldırılmaktadır. Bu durumlar için kursiyerlerimize özel ders programı tatbik edilmektedir.

7- Ödemeyi Nasıl Yapacağım: Ödemelerinizi her dersin bitiminde nakit olarak, banka hesabına havale yada eft olarak yapabileceksiniz. Kredi kartı ile ödeme yapılabilmesi ancak araçlardan birisine yakıt alınması şeklinde olabilir. Ödeme için ayrıca pos cihazımız yoktur.

8- Özel Direksiyon Dersi Fiyatları Ne Kadardır: Otomatik araç için saat ücretimiz için lütfen arayınız. Otomatik araç fiyat farkı sadece otomatik araçların fazla yakması nedeniyle yakıt farkından kaynaklanmaktadır. Minimum ders saatimiz 2 saat ve günde en fazla 4 saattir.

9- Ders Ücreti Dışında Başka Ücret Ödeyecek Miyim: Ders ücreti dışında başkaca hiç bir ödeme yapmayacaksınız. Tüm yakıt gider ve masraflar tarafımıza aittir.

10- Ders Esnasında Oluşabilecek Kaza Arıza ve Risk Giderleri Kime Aittir: Ders esnasında oluşabilecek tüm arıza, kaza, trafik cezası gibi riskler tarafımıza aittir. Ayrıca haksız olduğumuz kazalarda sigorta güvencesi altındayız. Dalında uzman direksiyon hocalarımızın eşliğinde ve sağ tarafta güvenlik pedallı araçlarımızla tüm kaza risklerini de minimize etmiş bulunmaktayız. Trafik cezaları her ne kadar şoföre yazılmakta ise de ceza anında hocalarımız tarafından kursiyerimize peşin olarak takdim edilmektedir.

11-  Direksiyon Dersinde Ankara’nın Hangi Semtlerine Hizmet Veriyorsunuz: Hizmet Bölgelerimiz;  100. yıl, akdere, Altındağ, aşağı eğlence, ayrancı, ayvalı, aydınlık, bağlıca, Bahçelievler, balgat, basınevleri, batıkent, birlik, büyük esat, cebeci, çakırlar, Çankaya, çayyolu, çiğdem mahallesi, çukurambar, Demetevler, dışkapı, dikmen, ege mahallesi, elvankent, emek, eryaman, esat, esertepe, etimesgut, etlik, gazi mahallesi, gimat, güzelevler, hilal mahallesi, iç aydınlık, incek, incirli, ivedik, kapapürçek, Kavaklıdere, kayaş, Keçiören, keklik pınarı, kırk konaklar, Kızılay, Kocatepe, konutkent, küçük esat, Mamak, nato yolu, oran, ostim, ovacık, örnek mahallesi, öveçler, pursaklar, sanatoryum, sancak, serhat, seyranbağları, sıhhıye, siteler, Sokullu, subayevleri, şentepe, turgut özal mahallesi, tuzluçayır, türközü, ulus,  ümitköy, yaşamkent, Yenimahalle, yıldız

Profesyonel İçerikli Direksiyon Dersleri

Ankara bölgesinde profesyonel anlamda direksiyon dersi hizmeti sunmakta olan Direksiyon Dersi Ankara markası, alanında oldukça nitelikli hizmetleriyle tanınmaktadır. Ankara direksiyon dersi hizmetleri alanında oldukça başarılı çalışmalar ortaya koyan işletme, sektöründe önde gelen markalar arasında kendisine yer bulmaktadır. özel direksiyon dersi Ankara alanında çeşitli hizmetleriyle tanınan marka, alanında en popüler işletmeler arasında da kendisine yer bulmaktadır. Bireye özgü oldukça başarılı direksiyon dersi hizmetleriyle öne çıkmayı başaran marka, profesyonel çalışmaları ve uygun fiyat seçenekleriyle de öne çıkmaktadır.

Nitelikli Direksiyon Dersi Hizmetleri

Oldukça nitelikli direksiyon dersi hizmetleriyle çalışmalarına hiç hız kesmeden devam etmekte olan söz konusu firma, kendi sektöründe oldukça başarılı hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Ankara direksiyon dersi çalışmalarında oldukça başarılı hizmetlerle öne çıkan marka, sektörüne yepyeni bir soluk getirmektedir. Özel direksiyon dersi Ankara alanında çeşitli çalışmalarıyla tanınmakta olan firma, bu alanda en profesyonel hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Bireye özgü hizmetleri ve araç kullanımını sevdirmeye yönelik uygulamaları ile alanında tanınmakta olan işletme, sektöründe oldukça başarılı ve nitelikli hizmetleriyle de pek değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Yüksek Düzey Kalitede Direksiyon Dersleri

Direksiyon dersi almak isteyen bireylere özel olarak ve oldukça yüksek düzey kalitedeki donanımlı hocalarla eğitim sunmakta olan direksiyon dersi Ankara markası, alanında çok yetkin hizmetleriyle oldukça popüler bir marka olarak tanınmaktadır. Öğrencileri için direkt olarak interaktif bilgi odaklı çalışmaları ile öne çıkan firma, kişiye özel direksiyon dersi hizmetleriyle popülerleşmiş durumdadır. Bütün bunların yanı sıra oldukça nitelikli ve bilgi yüklü firma web sitesiyle de müşterilerine direkt olarak hizmet sunmakta olan işletme, sektöründe nitelikli çalışmalarının yanı sıra makul fiyat seçenekleriyle de çeşitli çalışmalarına devam etmektedir.

 

 1. Çağla Yanıtla

  Cuma hocadan 8 saatlik sürüş dersi aldım. Trafik korkum maksimum seviyedeydi. İlk dersten itibaren trafik korkusu geçmeye başlıyor. Teknik bilgisi ve insan psikolojisi bilgisi çok üst düzeyde. Sabrıyla, bilgiyi geçirebilme özelliğiyle çok verimli derslerdi. Mutlaka tavsiye ediyorum kendisine teşekkür ediyorum

 2. Anonim Yanıtla

  Şuan bu yorumu okuyorsanız çok dogru adrestesiniz arkadaşlar. Ben ehliyetimi aldıktan sonra yogun çalışmam nedeni ile 6 yıl hiç araç kullanmamıştım, bir türlü vakit ayırıp ilgilenemedim ve gün geçtikcede acaba artık sürebilirmiyim diye cesaretimi ve bilgilerimi kaybettim😊 şimdi ise araç kullanmam şart oldu bir oglum var ve ögle aralarında süt iznine gelmem gerekiyor, googla direksiyon dersi yazdım ve ilk çıkan sayfaya giriş yaptım🙈 ve Cuma Hoca ile tanıştım 4 saat ders verdi ve bıraktı sayesinde çok rahat araç kullanabiliyorum. Sayesinde tekrar kendime olan güvenimi kazandım. Cuma Hoca ile sadece 4 saat geçirdim ancak her önüme geçene tavsiye ediyorum kendisi bu işin uzmanın olmuş,kendisine tekrar ediyor sizlerede şiddetle tavsiye ediyorum. 😊

 3. Anonim Yanıtla

  Tek kelimeyle mükemmel bir hoca kısa zamanda bütün teknikleri ögretiyor herkeze tavsiye ediyorum

 4. Tuğba gülbek Yanıtla

  9 yıldır cüzdanda yatan ehliyetim arkadaşımın cuma hocayı tavsiye etmesi üzerine can buldu… 9 yıl aradan sonra tek dersle trafiğe çıkacak hale geldim… Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır… Hiç düşünmeden kendisinden ders alabilirsiniz 👍

 5. Zehra Yanıtla

  Cuma hoca alanında uzman. Benim gibi korkusu olan birine kısa sürede Ankara trafiğinde araba kullanmayı öğretti. Ayrıca psikolojik olarak insani çok rahatlatıyor ve kendine güvenmesini korkusunu yenmesini sağlıyor. Yaptığımız sohbetler için de ayrıca teşekkür ederim çok keyifliydi. Ben kendisini tanıdığım ve kursu ondan aldığıma çok memnun oldum. Herkese tavsiye ederim

 6. Ahmet Yanıtla

  Cuma Hocanın verdiği eğitim sayesinde yoğun trafikte kullanacak hale geldim.Kendisinin verdiği hizmeten ötürü çok teşekkür ederim.Sakinliği ve sabırlı tutumu sayesinde tavsiye ederim.İyiki tanımışım.

  • Melike Yanıtla

   Cuma Hoca 🤗 4 saat ders aldım şuan araç kullanabiliyorummm. 6 yıl önce ehliyet aldım ve hiç araç kullanmadım cuma hoca sayesinde şuan çok rahat araç kullanabiliyorum kendisine çok çok teşekkür eder sizlerede şiddetle tavsiye ediyorum.

 7. Tuğba G. Yanıtla

  Cuma Hoca alanında son derece başarılı, sürüş konusunda sıfır noktasında dahi olsanız sizi iyi bir sürücü donanımına sahip edebilecek bir hocadır. Özellikle bayan sürücüler sürüş eğitimi konusunda kendisini hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Kendisine katkılarından dolayı çok teşekkür ederim…

 8. Ayşegül Yanıtla

  Cuma hocamızı internetten buldum , sabırlı ve sakin anlatımıyla gerçekten insanın kendine güveni geliyor , trafik korkusunu yeniyorsunuz .Teşekkürler hocam on numarasınız👍

 9. Anonim Yanıtla

  Cuma hoca iyi ki karşıma çıkmış . Hem kendime güvenim geldi hemde hoş sohbetler eşliğinde yolculuk yapıyoruz. Cuma hoca candın kesinlikle tavsiye ediyorummmmm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.