iletişim

Cuma Hoca

Manuel Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 75 TL

Otomatik Vites Direksiyon Dersi Fiyatı 125 TL

Evden Alıp Eve Bırakma Hizmeti

20 Yıllık Tecrübe

12 Saatte Öğrenme Garantisi

1 Ders Saati 60 Dakika

Eğitim esnasında oluşabilecek tüm trafik cezası, arıza ve maddi riskler tarafımıza aittir.

DİREKSİYON EĞİTİM PLANI

Araç iç donanım hakimiyeti

Kalkış Duruş

Yokuş Kalkış

Direksiyon Hakimiyeti

Ayna Hakimiyeti

Şerit Değiştirmeler

Dönüş yapma ve dar sokak dönüşleri 

Takip mesafeleri

Geriye Gidiş

Park Etme

Şehirler Arası Sürüş

Trafik Psikolojisi

Trafik fobisi, trafik kazası sonrası oluşan fobiler ve diğer psikolojik korkular

Heyecan kontrolü

Risk Halinde Yapılacak Ani Tepkiler.

Bu program sürücünün özel durumuna göre değişkenlik gösterebilir

SIKÇA SORULAN SORULAR

1- Direksiyon Eğitimi Almak İçin Nerede Buluşacağız: Direksiyon eğitim hizmetimiz eğitim alacak kişiyi adresinden alıp adresine bırakmak suretiyle gerçekleştirilmektedir.

2- Kendi Aracımla Ders Alabilecek Miyim: Direksiyon dersini ilk etapta bize ait sağ tarafta güvenlik pedalı olan araçlar ile alabilirsiniz. Dersin ilerleyen aşamalarında kendi aracınızla ders alabilirsiniz.

3- Kaç Saat Ders Almalıyım: Kaç saat derse ihtiyacınız olduğuna ilk dersten sonra seviye durumunuza göre karar vermekteyiz. Ön bilgi olarak hiç bilmeyenleri için 10 saatlik dersin yeteceği bilgisini

4- Direksiyon Dersini Nerede Yapacağız: Derslerimizin hepsi Ankara aktif trafiğindedir.

5- Kimler Ders Alabilmektedir:  Özel direksiyon dersi hizmetimiz sadece ehliyeti olup aktif araç kullanamayanlar içindir.

6- Trafik Korkumu Nasıl Yeneceğim: Gerek daha önce yapılan kazalar gerekse başkaca psikolojik nedenlerden kaynaklanan trafik fobisi sorunu uzman ve aynı zamanda iyi bir psikoloji eğitimi almış bulunan direksiyon hocalarımız tarafından garantili olarak giderilmektedir. Trafik fobisi veya sağa ya da sola refleks durumları uzman ekibimiz tarafından ortadan kaldırılmaktadır. Bu durumlar için kursiyerlerimize özel ders programı tatbik edilmektedir.

7- Ödemeyi Nasıl Yapacağım: Ödemelerinizi her dersin bitiminde nakit olarak, banka hesabına havale yada eft olarak yapabileceksiniz. Kredi kartı ile ödeme yapılabilmesi ancak araçlardan birisine yakıt alınması şeklinde olabilir. Ödeme için ayrıca pos cihazımız yoktur.

8- Özel Direksiyon Dersi Fiyatları Ne Kadardır: Otomatik araç için saat ücretimiz için lütfen arayınız. Otomatik araç fiyat farkı sadece otomatik araçların fazla yakması nedeniyle yakıt farkından kaynaklanmaktadır. Minimum ders saatimiz 2 saat ve günde en fazla 4 saattir.

9- Ders Ücreti Dışında Başka Ücret Ödeyecek Miyim: Ders ücreti dışında başkaca hiç bir ödeme yapmayacaksınız. Tüm yakıt gider ve masraflar tarafımıza aittir.

10- Ders Esnasında Oluşabilecek Kaza Arıza ve Risk Giderleri Kime Aittir: Ders esnasında oluşabilecek tüm arıza, kaza, trafik cezası gibi riskler tarafımıza aittir. Ayrıca haksız olduğumuz kazalarda sigorta güvencesi altındayız. Dalında uzman direksiyon hocalarımızın eşliğinde ve sağ tarafta güvenlik pedallı araçlarımızla tüm kaza risklerini de minimize etmiş bulunmaktayız. Trafik cezaları her ne kadar şoföre yazılmakta ise de ceza anında hocalarımız tarafından kursiyerimize peşin olarak takdim edilmektedir.

11-  Direksiyon Dersinde Ankara’nın Hangi Semtlerine Hizmet Veriyorsunuz: Hizmet Bölgelerimiz;  100. yıl, akdere, Altındağ, aşağı eğlence, ayrancı, ayvalı, aydınlık, bağlıca, Bahçelievler, balgat, basınevleri, batıkent, birlik, büyük esat, cebeci, çakırlar, Çankaya, çayyolu, çiğdem mahallesi, çukurambar, Demetevler, dışkapı, dikmen, ege mahallesi, elvankent, emek, eryaman, esat, esertepe, etimesgut, etlik, gazi mahallesi, gimat, güzelevler, hilal mahallesi, iç aydınlık, incek, incirli, ivedik, kapapürçek, Kavaklıdere, kayaş, Keçiören, keklik pınarı, kırk konaklar, Kızılay, Kocatepe, konutkent, küçük esat, Mamak, nato yolu, oran, ostim, ovacık, örnek mahallesi, öveçler, pursaklar, sanatoryum, sancak, serhat, seyranbağları, sıhhıye, siteler, Sokullu, subayevleri, şentepe, turgut özal mahallesi, tuzluçayır, türközü, ulus,  ümitköy, yaşamkent, Yenimahalle, yıldız

 1. Anonim Yanıtla

  Çok iyi bir öğretmen çok efendi saygıdeğer bir insan teşekkür ederim trafik heyecanımı tamamen aldı

 2. Mehmet Yanıtla

  Cuma hocayı internetten buldum aradım konustuk.Yarim saat duruş kalkış temel eğitimden sonra hadi diyip İstanbul yoluna çıkarıp sür demesiyle başladı her şey:)korku filan kalmadı.sonrasi park etme direksiyon hakimiyeti vs.etimesgut sokaklarinda az pratik yapmadık hocamla:)selam olsunnn hocama.surucu kursunda öğrenemediğim şoförlüğü (onca saat kurs almama rağmen ) hocamla çözdüm .size de tavsiye ederim

 3. Sena Yanıtla

  Cuma hocayı bı arkadaşım tavsiyesi üzerine tanıdık. Annemle birlikte ders almaya başladık. Sadece şunu söylemek istiyorum , muazzam bir hoca. Başka yerlere gidip paranızı zamanızi ve emeğinizi çöpe atabilirsiniz ama Cuma hoca ile asla.
  Annemin trafik korkusunu yendi , trafiğin usta şoförlerine taş çıkartacak düzeye getirdi. Keza aynı şekilde benim de üzerimde ki emeği aynı. İyi ki tanıdık sizi Cuma hocam.

 4. Gamze Yanıtla

  Benim ehliyetim vardı trafiğe çıkmakta sorun yaşıyordum ilk dersten bu sorunu çözdük sağolsun herkese yardımcı olabileceğini düşünüyorum saygılar sunuyorum

 5. Anonim Yanıtla

  Cuma hoca sakin ve cesaretlendiren tavrıyla güveninizin oluşmasına yardımcı oluyor. Anlatımı sayesinde herşey daha iyi kafaya oturuyor.

 6. CELİLE Yanıtla

  05/06/2020
  CELİLE K.
  30 YIL ÖNCE ALMIŞTIM EHLİYETİMİ VE ARTIK TRAFİĞE ÇIKMAK İSTİYORDUM. İNTERNET TEN ARAMA YAPARKEN, CUMA HOCA YA DENK GELDİM. İLK DERSİME ÖYLE PANİKLE GİTTİM Kİ, AMA İLK GÜN O KORKU VE PANİK KALKTI VE BİR GÜVEN GELDİ. BEN ARABA KULLANIYORDUM , KORKMADAN, PANİK YAPMADAN. DERSİM BİTMEK ÜZERE VE BEN TRAFİĞE KENDİMİ HAZIR HİSSEDİYORUM, CUMA HOCANIN RAHAT TAVIRLARI VE ÖZ GÜVENİ SANKİ SİZE GEÇİYOR. PARK YAPMAK BU KADAR KOLAY OLDUĞUNU BİLMİYORDUM, ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. İLK DERSTE PARK YAPTIM, GERİSİ SİZE KALIYOR BOL BOL PRATİK YAPMAK. ÖZELLİKLE KADINLARA MUTLAKA TAVSİYE EDİYORUM. GÜVEN TECRÜBE İSTİYORSANIZ KESİNİKLE CUMA HOCA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 7. Fatma Yanıtla

  Deneyimleri sakin duruşu ve akılda kalan anlatimiyla tek kelime ile öğretici bir hoca. Sadece dört günde arabama kavuşturdu beni. Teşekkürü bir borç bilir ve ivedilikle tavsiye ederim.

 8. Anonim Yanıtla

  Cuma hoca sakin ve cesaret veren duruşu ile korkularınızın üstüne gidiyor. 3 günde Ankaranın en yoğun trafiği demetevler ve Kızılaya çıkmak hayal iken gerçek oldu. Emekleri için teşekkür ederim

 9. Suleyman Yanıtla

  Hocanın numarasını internette araştırma yaparken buldum 1 haftalık eğitim ile iyi bir düzeye geldiğimi düşünüyorum cuma hocanın akılda kalan anlatım teknikleri sayesinde bu çok zor olmadı kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

 10. SÜLEYMAN Yanıtla

  Cuma hocanın numarasını internetten tesadüfen buldum ararken tedirgindim şartların uygun olması ve hocanın telefonda verdiği güvenden sonra ondan ders almaya karar verdim sıfırdan başlayan birine göre bir haftalık eğitim ile çok iyi bir yere geldiğimi düşünüyorum trafik ve araç sürme korkumu yendim gerisinin artık deneyimle tamamlanabileceği noktaya kadar geldiğimi düşünüyorum hoca sayesinde gönül rahatlığıyla bunu okuyan herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.