Rıfat Hoca Kimdir

Tanıtım Yazısı Rıfat Hoca Resmi Web Sayfası www. direksiyondersiistanbul.com dan alıntıdır.

Tel: 05367722982 İstanbul Rıfat hoca (Rıfat Şahin) MEB Sertifikalı “Direksiyon Dersi Usta Öğreticisi” ve “İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı” Profösyonel Eğitmen. Trafikte sürüş garantili “Özel Direksiyon Dersi” vermekteyim. Temel sürüş konusunda çok tecrübeli ve deneyimliyim. Alacağınız eğitim ile trafik korkusunu, park yapmayı, sıkışık tırafikte sürüşü, geri gitmeyi, zor anda ne yapmayı, etkin şekilde fren yapmayı, trafikteki kuralları ve geçiş önceliklerini en uygun fiyatla öğreneceksiniz. İstanbul Anadolu Yakası

Niçin Özel Direksiyon Dersi? Trafikte araç kullanmak ciddiyet ister, uzmanlık ister, deneyim, tecrübe ve bilgi ister. Sonuçta insan hayatı söz konusu, maalesef bunun sorumluluğu taşımayan bilgisiz, ilgisiz ve cahilce ders vermeye çalışan insanlar var. Bunlardan uzak durun.

Rifa Hoca.

İstanbul’da akan trafikte tek başınıza kaldığınızda her şey farklı olabilir. İçinizdeki trafik canavarını yok etmek gerekir. Çeşitli risklere girmek doğru değildir. Profesyonel olarak iyi bir sürücü olmak için tam donanımlı ve güvenilir alt yapısı sağlam bir hocadan eğitim almak şart. Bu anlamda sürüş öğretmeniniz Rıfat hoca ile her şey daha kolay ve güvenli olacak.

Özel direksiyon dersi aldığınızda her şeyi güvenlik anlayışında yorumlayacaksınız. Aldığınız eğitimin ne kadar faydalı ve hayat boyu gerekli olduğunu öğrenmiş olacaksınız. Sürüş Teknikleri Uzmanı Profesyonel sürüş hocası ben RIfat Şahin özellikle bayanlara sesleniyorum. Alacağınız eğitimde yüksek motivasyon ve tecrübeli bir anlatımla hiç heyecan ve panik olmaksızın kısa bir zamanda sürücülüğü öğrenip trafikte rahatça aracınızı kullanabileceksiniz. Bu konuda garanti vermekteyim. Hemen arayıp iletişime geçebilirsiniz. 05367722982

“Trafik Doktorunuz” olarak trafiğe yeni çıkmaya hazırlanan kişilere eğitim süresince çok farklı metodlar uygulamaktayım. Ayrıntılı bilgi edinmek için sitemi ziyaret edebilirsiniz. www.direksiyondersiistanbul.com Trafik Doktorunuz

(Direksiyon Eğitmini İstanbul Anadolu Yakası İlçeleri Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Çekmeköy, Sancaktepe, Beykoz, Ümraniye Çevre yolları, Sahil yolları, sokak araları, E-5 ve D 100 karayolu Gebze dahil geniş bir yelpazede verilmekteyim. )

Trafik Doktoru Rifat Hoca www.direksiyondersiistanbul.com

 

Sivas doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Kocaeli/ Körfez ilçesinde, Yüksek tahsilimi İstanbul’da tamamladım. Hv. K. K. lığında Hv. Astsubayı olarak 22 yıllık görev süremin sonunda 2005 yılında emekli oldum. Bu süre içerisinde NATO birliklerinde ve karargahlar da eğitimci Astsb. olarak uzun süre görev yaptım.

Milli Eğitim Bakanlığı Usta Öğretici Sertifikalı Uzman eğitimciyim. Emekli olduktan sonra ülkemizin “Yol ve Sürüş Güvenliği” konusunda en büyük  eğitim firması olan “OTODROM” kadrosuna eğitmen olarak katıldım. Bu ilişkim kurs müdürlüğü ile devam etti “İleri Sürüş Teknikleri” ve “Defansif Sürüş Teknikleri”  ve “Profesyonel Sürüş Teknikleri”Uzmanıyım.

Eğitim ile geçen  yıllar içerisinde çok uluslu firmalarla çalışmanın ve on binleri aşan personele eğitim vermenin gururunu yaşadım. Ülkemizin birçok ilinde seminerler verdim. Yol ve sürüş güvenliği adına büyük tecrübeler ve birikimler elde ettim. Bu süre içerisinde eksikliğini gördüğüm Temel direksiyon eğitimi için yeni ve çok farklı bir eğitim modeli geliştirdim. Bu modelle artık araç kullanmak çok basit ve daha güvenli olacak.

Bana gelen yoğun istek ve talepler üzerine. Ehliyeti olan deneyimi olmayan trafiğe yeni katılacak kişiler için  Trafik ve İleri Sürüş Adına birikimlerimi, bilgilerimi ve tecrübelerimi aktarmaya,   bu maksatla     ( 30 Yılı aşkın deneyim ve tecrübe ile) 2017 yılı itibari ile (Özel Direksiyon Dersi) bireysel eğitim vermeye başladım. İletişim :05367722982

İstanbul. Evli ve iki erkek çocuk babasıyım.  Saygılarımla.

NOT: İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GEBZE’DE OTURANLAR EĞİTİM İÇİN İRTİBAT KURABİLİRLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.